درباره ما

آکادمی مجازی زبان آیلتس استپ در سال 1398 بصورت تدریس آنلاین تاسیس شده است.

 این آکادمی مجازی زبان تلاش نموده با بهره گیری از  مقالات جدید و پژوهش های انجام شده در خصوص روش های جدید آموزش زبان یادگیری را به ساده ترین شکل ممکن ارایه دهد. آیلتس استپ دارای کادری متعهد و دلسوز شامل اساتید پایه یک زبان انگلیسی به همراه مدرک دکتری و کارشناسی ارشد رشته زبان است.

 سابقه تدریس از سال 1385 گویای این امر و تضمین محکم آن می باشد. اساتید این آکادمی مجازی با تکیه بر دانش غنی زبان انگلیسی و داشتن سال ها تجربه در امر تدریس دوره های تخصصی آیلتس و آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته میتواند بازوی قدرتمندی در رسیدن شما به اهدافتان باشد.

 هدف مجموعه ارتقا مهارت های زبان آموزان در زمینه یادگیری زبان های خارجه است. با آگاهی از اینکه هر فردی هدف ویژه ای از یادگیری زبان دارد، ما در اینجا برای یکایک شما عزیزان برنامه ریزی خاصی انجام داده و دوره آموزشی متناسب با نیازتان را پیشنهاد می دهیم. در آموزش و با استفاده از جدید ترین کتابهای روز دنیا از انتشارات دانشگاه کمبریج انگلستان دوره های جدید و جذاب و بی نظیری را برایتان برگذار میکنیم. با حضور در کلاس های ما با دنیایی جدید از آموزش و خلاقیت روبرو می شوید.

 تعهدات این آکادمی مجازی ارایه کلاس های غیر حضوری (آنلاین) و همچنین فروش محصولات آموزشی می باشد.