آیلتس استپ

موسسه آموزشی زبان آیلتس استپ با هدف افزایش سطح رضایتمندی و دانش زبان انگلیسی در سطوح مختلف همچون مبتدی، متوسط و پیشرفته برای شرکت در آزمون بین المللی آیلتس و همچنین یادگیری زبان از مبتدی تا پیشرفته مطابق با استاندارد های آموزشی روز دنیا تاسیس شده است، این موسسه در نظر دارد با تکیه بر دانش بومی مدرسان تراز اول خود تحول عظیمی در امر آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بوجود آورد. 

امروز طیف وسیعی از موسسات آموزشی زبان در حال فعالیت هستند که بسیاری از آنها بدلیل نداشتن برنامه ریزی مدون آموزشی یا اساتید متخصص، دلیل اصلی هدر رفت زمان و هزینه فرآگیران خود می باشند. برنامه ریزی های دقیق و اساتید مجرب این مجموعه می تواند زبان آموزان عزیز را تا رسیدن به مقصد نهایی خود همراهی کند. کلاس های طبقه بندی شده، حضور پر انرژی و با انگیزه اساتید می تواند دلیل مثبت ایجاد انگیزه یادگیری در بین دانش آموزان عزیز باشد. توجه به ریزترین نکات آموزشی، احساس مسولیت، برنامه ریزی دقیق با جزییات برای هر فرآگیر بصورت پکیج آموزشی تا نیل به هدف اصلی آنها از اهداف والای این مجموعه می باشد.

همانگونه که می دانید با شیوع بیماری کرونا و همچنین ابلاغ وزارت محترم بهداشت در خصوص تعطیلی موسسات آموزشی، این مجموعه برآن شده تا از پلتفرم های بسیار غنی ای در جهت راه اندازی کلاس های آموزش آنلاین (برخط) خود استفاده کند. موسسه آموزشی آیلتس استپ با استفاده از غنی ترین منابع آموزشی و کادری متعهد و دلسوز شامل اساتید پایه یک زبان انگلیسی به همراه مدرک دکتری و کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی بصورت مستمر دانش فنی خود را به روزرسانی می کند تا جدیدترین متد های روز دنیا را در امر آموزش زبان انگلیسی به کار بگیرد. ابداع روش های نوین آموزشی در سنین مختلف، آموزش نوین به روش های کـد گـذاری، ارتباط با منابع یا اشخاص بومی (Native) بصورت مستمر، تحقیق و جمع آوری منابع مفید و کاربردی آزمون آیلتس، ارایه آموزش های مجازی در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای آموزشی در قالب فایل های ویدیویی و پادکست های صوتی، فعالیت در رسانه های تصویری، تالیف کتاب ها و جزوات مرتبط با آموزش زبان انگلیسی و امتحانات بین المللی همچون آیلتس (IELTS)، تافل (TOFEL)، GRE ،PTE تنها بخشی از فعالیت های از پیش تعیین شده این مجموعه می باشد.

دپارتمان آموزشی مجازی موسسه آیلتس استپ با پشتیبانی تمام وقت در امر رفع مشکلات زبان آموزان عزیز در خصوص استفاده از وب سایت رسمی این موسسه و همچنین برطرف کردن سوالات آنها بخش دیگری از فعالیت های برنامه ریزی شده این مجموعه می باشد. بخش هایی همچون اطلاعات مرتبط با آزمون بین المللی آیلتس، معیارهای نمره دهی آیلتس به زبان انگلیسی و فارسی، دانلود برگه های آزمون لیسینینگ (Listening)، ریدینگ (Reading)، رایتینگ (Writing) تسک 1 و تسک 2 جهت آشنایی فرآگیران عزیز با شرایط امتحان می تواند مولفه مهمی در این قسمت باشد. بخش کتاب ها با دسته بندی متفاوت که کاملا منطبق بر استاندارهای بین المللی موسسه کمبریج است، نشریات و مجلات و فروشگاه محصولات می تواند سرعت یادگیری شما را دو چندان نماید.

این موسسه در خصوص سنجش مستمر کاربران بخش خودآزمایی را در قلب وب سایت خود جای داده است که میتوان بصورت رایگان در هر کدام از آنها شرکت کرد و کارنامه مجازی دریافت کرد. بدلیل پویا بودن و جهت دار بودن این مجموعه در امر آموزش زبان انگلیسی، بخش نرم افزارهای آموزشی برای رفاه فرآگیران محترم تهیه و تدوین شده است و بصورت مداوم لینک نرم افزار ها در دو پلتفرم آیفون و اندرویدی جهت دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار می گیرد.

این است آغاز راه بی پایان.