لیسنینگ (Listening)

برای تقویت لیسنینگ آیلتس علاوه بر گوش دادن پادکست های مختلف ضروری است اصول تست زنی و البته راهکارهای مطلوب برای پاسخ دهی به سوالات این آزمون را یاد بگیرید زیرا فرصت بسیار محدودی برای پاسخگویی به سوالات را خواهید داشت .


راهکارهایی  برای بهبود لیسنینگ آیلتس

چه راهکارهایی برای بود لیسنینگ آیلتس در نظر دارید؟ همه ی داوطلبان این آزمون می دانند که تنها راه برای تقویت بخش listening ielts گوش دادن است ولی آیا گوش دادن به هر پادکستی مفید خواهد بود؟ به ویژه زمانی که شما محدودیت زمانی دارید و به دنبال کسب نمره ی آیلتس مشخص هستید باید به طور اصولی برنامه ریزی کرده و راهکارهای ویژه را در نظر بگیرید. ما اینجا هستیم تا راهکارهای یاد شده را برای شما آموزش دهیم. در نظر داشتن باشید هر منبعی برای موفقیت در آزمون لیسنینگ آیلتس مفید نخواهد بود و علاوه بر آن شما نیازمند تست زنی هستید زیرا در یک زمان مشخص باید به سوالات درخواست شده پاسخ دهید و امکان گوش دادن دوباره نیز برای شما نخواهد بود.یکی از گزینه های مفید سر جلسه ی امتحان آن است که هیچ گاه به سوالات قبلی توجه نکنید. زمان سوال قبلی تمام شده است و تنها فرصتی که می توانید با استفاده از آن نمره ی خود را در این آزمون ارتقا دهید سوالاتی می باشد که در پیش روی شما بوده و هنوز زمان آن ها از دست نرفته است. برای تقویت لیسنینگ آیلتس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع و همچنین اصل لازم با ما همراه باشید. موفقیت در چند قدمی شما است، استرس را کنار بگذارید و برای رسیدن به اهداف خود اندکی بیشتر تلاش کنید.اهمیت لیسنینگ آیلتس در نمره ی نهایی این آزمون

هر چهار مهارت موجود در آزمون آیلتس به طور یکسان می تواند نمره ی نهایی شما را تحت کنترل قرار دهد. به همین دلیل توجه به یکی از بخش ها و بی توجهی به بخش های دیگر از دلایل اصلی کاهش امتیاز و نمره ی آزمون شما خواهد بود. از سوی دیگر بیشتر مراکزی مدرک نمره ی آیلتس می خواهند محدودیت هایی را نیز قرار داده اند به عنوان مثال کمتر از یک مقدار را قبول نمی کنند و همین امر سبب شده که برای لیسنینگ آیلتس و البته هر 3 مهارت دیگر زمان کافی در نظر گرفته شود و تمرین های لازم صورت گیرد. اگر به دنبال نمره های برتر در آزمون آیلتس هستید علاوه بر  دانش زبان باید مهارت های لازم برای پاسخ دادن به سوالات لیسنینگ آیلتس را نیز در خود تقویت دهید. ما اصول کار را می دانیم و تلاش کرده ایم با بهره مندی از اساتید با تجربه در این زمینه شما عزیزان را یاری کنیم. آمادگی برای آزمون آیلتس را به صورت اصولی شروع کنید. لیست بسیار زیادی از کتاب های لیسنینگ آیلتس در بازار موجود است که شما فرصت کافی برای مطالعه ی آن ها را نخواهید داشت اگر چه هر کدام از آنها ممکن است نقطه قوت ویژه ای داشته باشد ولی در انتخاب کتاب های لیسنینگ آیلتس باید مواردی را اولویت قرار دهید که در زمان کافی بیشترین  نتیجه ی مثبت را دریافت کنید. نکات ویژه ی بسیاری برای آزمون لیسنینگ آیلتس موجود است، تلفظ های خاص گمراه کننده که هر داوطلب باید آنها را یاد بگیرد. اگر به صورت اصولی و با تمرین کافی در این راه گام بگذارید موفقیت از آن شما خواهد بود.