ریدینگ (Reading)

برای تقویت ریدینگ آیلتس ضروری است متن های مختلف را به همراه سوالات آن تمرین کنید. هیچ گاه از متن های سخت و بالاتر از سطح خود شروع نکنید زیرا این امر سبب می شود در کوتاهترین مدت انگیزه ی خود را از دست دهید و نتوانید تمرین کافی داشته باشید.

تقویت ریدینگ آیلتس

برای تقویت مهارت ریدینگ آیلتس باید به صورت مستمر متن های انگلیسی مورد مطالعه قرار گیرد. موفقیت شما در امتحان آیلتس به عنوان یکی از اصلی ترین امتحان های اثبات برای دانش زبانی آن است که تمرین و مطالعه ی دقیق در اصلی داشته باشید، نکته ی بعدی برای تقویت Reading ielts آن است که منابع مفید را به صورت اصلی مورد بررسی قرار دهید، با بهره مندی از دانش اساتید برجسته در این زمینه می توانید راهکارهای مطلوب را فرا بگیرید، به ویژه اگر به دنبال آن هستید که در مدت زمان نمره ی دلخواه خود را کسب کنید باید به طور جدی مطالعه را در پیش بگیرید و بدون دانش تجربه ی کافی موفقیت در مدت زمان کوتاه غیر ممکن است. همچنین باید در نظر داشته باشید که هر متنی برای امتحان آیلتس مفید نخواهد بود زیرا شما باید متن هایی را در اولویت خود قرار دهید که لغات امتحان آیلتس را دربر دارد، همانطور که می دانید خواندن متن انگلیسی تنهایی برای پاسخ دادن به سوالات کافی نخواهد بود، زیرا باید بتوانید تحلیل های لازم را انجام دهید تا بتوانید به سوالات پاسخ دهید. ما شیوه های لازم برای تحلیل سوالات ریدینگ آیلتس را به شما خواهیم آموخت. در بیشتر مواقع نیاز نیست به طور کامل متن موجود را بخوانید زیرا با برخی از نکات ویژه به راحتی می تواند بخش اعظم سوالات ریدینگ آیلتس را پاسخگو باشید.

 


اهمیت نمره ی ریدینگ آیلتس در نمره ی نهایی

مثل همه ی مهارت های دیگر به اندازه یک چهارم نمره ی نهایی شما در آزمون آیلتس به نمره ی ریدینگ آیلتس وابسته است. خبر خوب در مورد ریدینگ آیلتس آن است که به راحتی می توانید این مهارت را تقویت دهید و اگر متن و الگوهای مفید را در پیش بگیرید در کوتاهترین مدت زمان نمره ی ریدینگ آیلتس به طور قابل ملاحظه قابل افزایش است و آنچه در این امتحان برای شما مفید خواهد بود دانش لغوی می باشد، هیچگاه لغات را به صورت انفرادی حفظ نکنید زیرا در کوتاهترین مدت زمان فراموش خواهید کرد. یادگیری لغات با استفاده از جمله و در متن بهترین روش برای ارتقا دادن دانش لغوی می باشد. اگرچه افراد زیادی از برنامه و نرم افزارهای مختلفی با تکرار و تمرین بیش از حد سعی دارند دایره ی لغت خود را گسترش دهند ولی قابل توجه است شما مدرک زبان را می گیرید تا اثبات کنید می توانید به زبان انگلیسی در شرایط مختلف صحبت کنید، در غیر این صورت دریافت این مدرک ارزشی نخواهد داشت، به همین دلیل لغات باید به طور اصولی یاد گرفته شود تا در کوتاه مدت از بین نرود. اگر به دنبال دستیابی به متن مفید هستید با ما همراه باشید. در دوره های ویژه سعی کرده ایم نکات اصلی تست زنی برای ریدینگ آیلتس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. متون را به تنهایی نخوانید سعی کنید مواردی را در اولویت قرار دهید که در انتهای آن ها قرار است به سوالات مطرح شده پاسخ دهید همین مورد می تواند گام بسیار موثری باشد.