مجموعه آموزش مکالمه سطح A1

مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی که در این بخش قرار داده شده است مناسب فرآگیرانی است که در سطح مبتدی یا A1 می باشند. این افرادی قادر به درک و یادگیری عبارات ابتدایی و روزمره‌ی پر کاربرد هستند. این مجموعه از افراد می‌توانند خود را به صورت ساده و ابتدایی معرفی کنند و در مورد شغل، محل کار یا اقامت و مسائلی مشابه صحبت کنند. این دوره شامل 17 روز می باشد که هر روز یک بخش است و محتویات و فیلم های آموزشی و تمرین ها در هر روز متفاوت می باشد.

شایان ذکر است با توجه به جمع آوری تجربیات گسترده، مهم و کاربردی اساتید این موسسه در خصوص نحوه آموزش و مدت زمان یادگیری فرآگیران، هر بخش از این مجموعه دارای تعداد دروس آموزشی و تمرینات متفاوت می باشد. هر بخش از این مجموعه حاوی توضیحات فارسی و انگلیسی به همراه تمرین های Picture و Lecture است. منابع و کتاب های استفاده شده در این مجموعه از تمامی کتاب های معتبر و کلیدی جهت بالابردن راندمان یادگیری فرآگیران می باشد.

همچنین فایلهای ویدیویی دروس ارایه شده با نرم افزار پلیر که لینک دانلود آن در همین صفحه قرار داده شده، قابلیت پخش را دارد و جهت آشنایی شما عزیزان 5 بخش اول از این مجموعه بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است.


لینک خرید مجموعه آموزش مکالمه سطح A1