مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک سطح A1

مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک که در این بخش قرار داده شده است مناسب فرآگیرانی است که در سطح مبتدی یا A1 می باشند. این افرادی قادر به درک و یادگیری عبارات ابتدایی و روزمره‌ی پر کاربرد هستند. این مجموعه از افراد می‌توانند خود را به صورت ساده و ابتدایی معرفی کنند و در مورد شغل، محل کار یا اقامت و مسائلی مشابه بنویسند و یا صحبت کنند. این دوره شامل 17 روز می باشد که هر روز یک بخش است و محتویات و فیلم های آموزشی و تمرین ها در هر روز متفاوت می باشد.

همچنین با توجه به جمع آوری تجربیات گسترده، مهم و کاربردی اساتید این موسسه در خصوص نحوه آموزش و مدت زمان یادگیری فرآگیران، هر بخش از این مجموعه دارای تعداد دروس آموزشی و تمرینات متفاوت می باشد. هر بخش از این مجموعه حاوی توضیحات فارسی و انگلیسی به همراه تمرین های Picture و Lecture است. منابع و کتاب های استفاده شده در این مجموعه از تمامی کتاب های معتبر و کلیدی جهت بالابردن راندمان یادگیری فرآگیران و آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی آیلتس IELTS می باشد.

فایلهای ویدیویی دروس ارایه شده با نرم افزار پلیر مخصوصی که لینک دانلود آن در همین صفحه قرار داده شده است قابلیت پخش را دارد. جهت آشنایی شما عزیزان 2 روز اول از این مجموعه بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است.


لینک خرید مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک سطح A1